Právě je sobota 21. září 24, 09:53

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 7 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Československá Fantasy MLB 2016 - Souhrn výsledků
PříspěvekNapsal: úterý 04. říjen 16, 00:02 
Offline
Veterán
Veterán
Uživatelský avatar

Registrován: 20. 6. 2010
Příspěvky: 2948
Bydliště: Česko
Oblíbený tým: Houston Astros
A-League
Mistr ligy 2016: Prague Ruperts* (Rupert) nasazený do playoff jako šestka přidal po devíti letech druhou hvězdičku, když ve finále porazil suverénního vítěze základní části Mariners*** (Mariner).
Sestup: Nekronauts (Morgosh) za poslední místo v základní části a EgaL E15 Twins (Egal) za poslední místo v playout.

B-League
Postup: Suicidal Tendencies (kamikadze) za vítězství v lize a poražený finalista Devil Rays (nerazzurri1908) za suverénní první místo v základní části.
Sestup: Flamer's Team (Flamer) za poslední místo v základní části a Angeell's Team (Angeell) za předposlední místo v playout.

C-League
Postup: Springfield Isotopes (BigOne) za vítězství v lize ze šestého místa a poražený finalista Mar Pok's Team (Mark) za první místo v základní části.
Sestup: Prague United (kopr) papírově sestoupil za poslední místo v základní části a zároveň byl vyloučen pro neaktivitu. M´s (danny) sestupuje za poslední místo v playout. This Is Birdland (Raven) byl vyloučen pro neaktivitu.

D-League
Postup: Jersey Devil (pandolfo) za vítězství v základní části a Damned United (valentyne) za druhé nejlepší umístění z a-týmů v konečném pořadí po playoff. Namísto z C-League vyloučeného Ravena postoupí také druhý nejlepší z a-týmů po základní části Radostně Vpřed (Jirkush).
Vítěz ligy: Winnipeg Jets (Ranger) (b-tým).
Vyloučení: SD Team (ScoobyDoo3) (za tým dohrával Mariner), BK Bundis Kladno (Bundis) (za tým dohrával danny), Petr's Team (Soukup) (za tým dohrával Evando).

Velká gratulace patří mistrovi sezóny 2016 Rupertovi i všem postupujícím. Sestoupivším hodně štěstí v bojích o návrat nahoru v příštím roce.

Teď už pište svoje dojmy z Československé fantasy 2016!

_________________
Exercise excrutiating patience.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Československá Fantasy MLB 2016 - Souhrn výsledků
PříspěvekNapsal: úterý 04. říjen 16, 08:01 
Offline
Farmář
Farmář

Registrován: 28. 2. 2011
Příspěvky: 172
Oblíbený tým: New York Yankees
Koukám, že jsem z toho šestýho místa nebyl sám...:-)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Československá Fantasy MLB 2016 - Souhrn výsledků
PříspěvekNapsal: úterý 04. říjen 16, 09:30 
Offline
Hvězda AAA
Hvězda AAA
Uživatelský avatar

Registrován: 8. 11. 2010
Příspěvky: 258
Bydliště: Praha
Oblíbený tým: Boston Red Sox
Po základní části v C league třetí místo, nakonec jen pátý. Je to zklamání. Měl jsem naplánovaný play-off což se taky splnilo, ale poté jak se mi docela dařilo v zákl. části jsem chtěl postup do B. Bohužel to nevyšlo, snad se tam dostanu jinak. :D


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Československá Fantasy MLB 2016 - Souhrn výsledků
PříspěvekNapsal: úterý 04. říjen 16, 09:53 
Offline
Farmář
Farmář

Registrován: 28. 2. 2011
Příspěvky: 172
Oblíbený tým: New York Yankees
Vydrž, Prťka, vydrž...zatím stále platí to, že má navrch základní část. A řekl bych, že s třetím místem po zákl. části je docela velká šance, že ještě postoupíš. Pokud dva lidi ze dvou lig nenastoupí do nové sezony, jsi v B...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Československá Fantasy MLB 2016 - Souhrn výsledků
PříspěvekNapsal: úterý 04. říjen 16, 11:12 
Offline
Hráč na draftu
Hráč na draftu
Uživatelský avatar

Registrován: 6. 9. 2012
Příspěvky: 57
Já bych chtěl za D-ligu podekovat tem co se ujmuli týmů místo neaktivnich manazeru ;)
Mrzi me zranění Schwarbera, protože jsem na C nedokázal najit stabilní náhradu. Ale jsem rad, ze se mi podařilo výměnou získat Altuveho, asi jedinej zdroj SB v týmu :D A levnej draft suspendovanyho Chapmana se taky vyplatil.
Tesim se na Cecko :)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Československá Fantasy MLB 2016 - Souhrn výsledků
PříspěvekNapsal: středa 05. říjen 16, 12:54 
Offline
Hvězda AAA
Hvězda AAA
Uživatelský avatar

Registrován: 23. 6. 2010
Příspěvky: 247
Oblíbený tým: New York Yankees
Děkuji všem za sezónu. Sezóna pro mě byla smutná, neb její konec poskvrnila floridská tragédie. Josého jsem si během roku hodně oblíbil, protože držel výbornou výkonnost a jako jeden z mála v týmu mi nepřidělával vrásky. A tak mě to dost poznamenalo.

_________________
"Yet today I consider myself the luckiest man on the face of the earth."


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Československá Fantasy MLB 2016 - Souhrn výsledků
PříspěvekNapsal: středa 05. říjen 16, 18:02 
Offline
V lineupu MLB
V lineupu MLB

Registrován: 23. 6. 2010
Příspěvky: 542
Bydliště: Brno
Oblíbený tým: Baltimore Orioles
Já gratuluji všem soupeřům v A lize a Keeperu za vynikající hru a soutěžení. Klobouk dolů před všemi, kdo dosáhli na playoff a bojovali o medaile, jelikož tato sezona se docela vymykala normálu. Tolik HR v historii nepadlo a to zamávalo tak s projekcemi, že příprava na sezonu byla prakticky k ničemu.
Já jsem po 15 letech ve fantasy zjistil, že jsem zase na začátku a mám se pořád co učit.
Ale taky možná už patřím do starýho železa a holt mládí nezastavíš :-)


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 7 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz